top of page
Image by Clay Banks

Założenia ogólne

  • Nasi dermatolodzy wykonują zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej. Poprzez udział modelek i modeli w zabiegach mogą (dermatolodzy biorący udział w szkoleniach mogą trenować nowe zabiegi, ćwiczyć umiejętności poprzez wykonanie większej liczby (uzyskania praktyki w wykonaniu) zabiegów danej kategorii, rozszerzyć portfolio,) pokazywać i dzielić się swoją wiedzą z innymi lekarzami. Modelki i modele biorący udział w zabiegach uzyskują fachową opiekę oraz jakościowo wykonane zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej w korzystnych cenach.

  • Zdjęcia modeli i modelek wykorzystywane są w portfolio lekarza do opisu przypadków.

  • Zabiegi wykonywane są w 100% przez doświadczonych lekarzy dermatologów w celu udoskonalenia umiejętności i poszerzenia warsztatu o nowe zabiegi i/lub preparaty.

  • Oferujemy( niezrównaną/fachową obsługę klienta na najwyższym poziomie, pełnowartościowe zabiegi, jakie są wykonywane w najlepszych klinikach dermatologii estetycznej) i rezultaty, które widać gołym okiem.

  • Korzystamy z najnowocześniejszych technologii i najlepszych (sprawdzonych) produktów (preparatów) medycznych.

  • Każdy zabieg jest dostosowywany indywidualnie do konkretnych potrzeb (konkretnego przypadku) oraz omawiany wspólnie z lekarzem aby szybko i skutecznie osiągnąć zamierzone cele (w celu uzyskania zamierzonych rezultatów poprzez dobranie najlepszej metody i właściwego preparatu). Staramy się pomagać Ci wyglądać i czuć się najlepiej, jak to możliwe.

Natural Beauty_edited.jpg

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page